TOP 10 SKVPM ZA RAZSTAVNO LETO 2015

13. MAJ 2016

Na letošnje tekmovanje je bilo prijavljenih 13 psov v delokrogu kluba SKVPM. Udeleženih je bilo 6 različnih pasem psov.

Redna letna skupščina se je odvijala 13.05.2016 v prostorih hotela Krona v Domžalah, s podelitvijo Top 10. Zmagovalec tekmovanja je zopet postal novofundlandec - pes King Of Helluland Just In Time lastnika Oton Fanturja. Drugo mesto je zasedel dolgodlaki bernardinec Bernegarden's Ximen lastnice Nine Prcač Dolinšek, tretje mesto je zasedel dolgodlaki bernardinec Juwel vom Fugerhof prav tako lastnice Nine Prcač Dolinšek. Oton Fantur je s psom po trikratni zaporedni zmagi na Top10 prejel prehodni pokal v trajno last. Med veterani je prvo mesto osvojila Daja Bina's Joy od Stražcu Hor (kratkodlaki Bernardinec, starost 8 let) lastnice Jane Krek, drugo mesto je tudi letos pripadel psici Ubina du Val du Morakopf (kratkodlaki bernardinec, starost 13 let) lastnice Jane Krek, tretje mesto Lacrima Negra Carlos Santana (novofundlandec, starost 8 let) lastnice Sabine Strniša, četrto mesto Arabella Bella Fantasia (črni ruski terier, starost 9 let) lastnice Neli Šuler.

Podatke zbrala in uredila: Neli Šuler